קידום ישיר- העסק שלך באינטרנט, פרסום איכותי במדיה המובילה

פרסום באינטרנט

שיטות קידום - קידום ישיר

בשוק כיום קיימות מספר שיטות קידום, חלקן שיטות קידוםלגיטימיות וחלקן פחות. ישנן שיטות קידום אשר מנועי החיפוש יראו בהן "כקידום שחור" ועל- כן כעונש יפיל את האתר עוד יותר ממקומו הנוכחי בין דפי החיפוש של השרת. בקידום ישיר אנו מתמקדים בשתי שיטות קידום לגיטימיות ומוכחות, שיטות קידום אלו מתקבלות בצורה טובה ע"י השרתים של מנועי החיפוש השונים ומאפשרות לאתרים אותם אנו מקדמים לעלות בצורה טובה ואיכותית בין דפי החיפוש.
 
 

קידום אורגני- הדרך הטבעית לפסגה:

קידום אורגני

שיטת הקידום המקובלת ביותר היום בין חברות הקידום הרציניות בעולם היא שיטת "הקידום האורגני". בשיטה זו חברת הקידום פורסת ברחבי הרשת תוכן ייחודי ואיכותי אודות אתרך ואתו גם פרסום רב ופיזור רב של קישורים ברחבי הרשת. זוהי עבודה לא קלה שלוקחת זמן רב על כן בקידום ישיר מועסקים טובי הכותבים והעורכים על מנת לייצא תוכן איכותי אודות העסק או בעל המקצוע. בנוסף לכך על מנת לפזר תוכן זה ברחבי הרשת מועסקות בחברת קידום ישיר מקדמות מנוסות שעברו הדרכה מדויקת על דרכי פעולה נכונות.
 

 

קידום ממומן- שלם עבור כל קליק:קידום ממומן בגוגל

רבות מבעלות מנועי החיפוש מציעות אפשרות להופיע לפני תוצאות החיפוש המקוריות (בדר"כ בראש ובצד הדף) בעלות לכל לחיצה על המודעה. קידום זה מתומחר באמצעות התחרות הקיימת על אותה המילה, ז"א הלוקחות קובעים את המחיר ככל שיש יותר תחרות המחיר יותר גבוה. קידום שכזה הוא באמצעות Google AdWords, זהו קידום ממומן מבית גוגל שמבטיח לך להופיע מעל לתוצאות החיפוש בהתאם לסכום בו מתומחרת מילת החיפוש בה אתה מעוניין.
לשיטת קידום זו ישנם יתרונות פרסומיים רבים וקידום ישיר מרבה להשתמש בה בתחילת הדרך כאשר האתר של העסק או בעל המקצוע רק עלה לרשת ועדיין לא נמצא במקומות גבוהים בין דפי החיפוש. עם זאת זוהי לא שיטה לטווח ארוך כיוון שקיימים בה מספר לא מבוטל של חסרונות. החיסרון הראשון שקיים בתחום הממומן שהפרסום לא "נקלט" טוב בידי הקהל, המחפשים בגוגל מודעים לכך שאלו פרסומות ופעמים רבות יעדיפו ללחוץ על תוצאת אמת במדרוג החיפוש מאשר על פרסומת. החיסרון השני הוא שכל לחיצה עולה כסף ובתקופות של תחרות רבה המחיר יכול לעלות פלאים מעלה ולהגיע לכמה עשרות שקלים ללחיצה אחת שלא בהכרח תניב רווחים.
  

תחזוקה שוטפת של הקידום:תחזוקת אתרים

על מנת לשמור על מקום קבוע בתוצאות החיפוש ואף לעלות מעלה יש צורך לתחזק את הקידום. ברגע שמפסיקים לקדם את האתר הוא נופל, זאת משום שקיימת תחרות תמידית בין חברות הקידום אשר לכל אחת לקוחות שונים באותם התחומים והם נלחמים על המקומות הראשונים בתוצאות החיפושים. בחברת קידום ישיר אנו פועלים במסגרת החוזה ומקדמים את האתר לאורך כל תקופת ההתחייבות, אנו עושים את כל המאמצים כדי להוביל אותך לתוצאות הכי גבוהות שיש.


 

אזהרה!

Warning

כיום בשוק קיים מספר לא מבוטל של חברות שמציעות לך עסקה שפשוט נשמעת טוב מכדי להיות אמתית. החברות בדרך- כלל מבטיחות הגעה לתוצאות חיפוש ראשונות תוך זמן קצר במחיר נמוך, ממש עסקה מהסרטים. ואכן זוהי עסקה שקיימת רק בסרטים ואינה אמתית כלל וזאת משום שקידום איכותי וטוב דורש אנשי מקצוע מנוסים וכלי קידום בעלויות של סכומים לא מבוטלים.
עסקה שנשמעת מבטיחה שכזאת יכולה להתקיים במקרה בו חברת הקידום לא באמת מתחייבת להביא אותך לתוצאות מקסימליות, ואתה תגלה זאת רק לאחר קריאה מדוקדקת של החוזה עליו כבר חתמת. למעט זאת פעמים רבות חברות קידום לא מקצועיות מתנסות בכל מני "טריקים" חדשים עליהם הם קוראים באינטרנט או שומעים ממקור לא מוסמך, מקרים כאלה נגמרים בדרך- כלל בנפילת האתר משום שמנועי החיפוש קולטים קידום זה כלא תקני (קידום- שחור) ועל כן במקרה הטוב מתעלמים ממנו ובמקרה הרע "מענישים" את האתר ומפילים אותו למטה.
 
 

 

צוות מקצועי עם שיטות ייחודיות

 

קידום ישיר

חברת קידום ישיר מועסקים טובי האנשים בתחום עם השכלה והכשרה מקצועית. לאורך תקופה לא קצרה פיתחנו בקידום ישיר שיטות קידום אתרים מבטיחות שהוכיחו את עצמן, אך עם זאת כל אותה העת אנו מתעדכנים בנעשה בתחום ומחדשים את שיטות הקידום שלנו. אנחנו כבר צברנו את הכלים כל שנותר הוא שתיתן לנו להוביל אותך לפסגה.
 

דף הבית טלפון פייסבוק