קידום בגוגל- קידום ישיר העסק שלך באינטרנט, מתחייבים לתוצאות

קידום בגוגל בשנת 2017


חברת גוגל (Google) היא תאגיד רב-לאומי אמריקאי המספק שירותי חיפוש מידע ופרסום ברשת ורשתות חברתיות מקוונות. מוערך כי בכל יום שרתי גוגל מטפלים ביותר ממיליארד שאילתות-חיפוש. אין ספק שבעידן שלנו כמעט וכל יום אנו עושים שימוש בשרותי החיפוש של גוגל, בין אם זה לחפש פיצרייה טובה בעיר או אינסטלטור אחרי שהתפוצץ לנו הדוד. גוגל פותח בפנינו אינספור אפשרויות וביניהן פנייה לקהל לקוחות רחב מאוד, שמשאירה רחוק מאחוריה את הפרסום במקומונים או בשלטי חוצות.  
האפשרויות החדשות שנפתחו בפני בעלי העסקים ואנשי המקצוע יצרו תחרות גדולה על המקומות הראשונים בחיפוש של גוגל, כיוון שלקוח שגרתי לא יעבור על גבי כל תוצאות החיפוש שגוגל מציגה בפניו אלא על מספר מצומצם של תוצאות ראשוניות. על מנת להוביל את האתר שלך למקומות מבוקשים אלו יהיה עליך לקדם את אתרך. אנו בחברת קידום ישיר מתמחים בקידום אתרים בגוגל לפי מילות מפתח שתרצה לכבוש בהם את המקומות הראשונים בדפי החיפוש של גוגל.

קידום אתרים? אז איפה מתחיליםתחילה יש לבחור את מילות המפתח בהן ירצה העסק או בעל המקצוע לעלות בגוגל. על מנת לברור מילות מפתח ביעילות המרבית יש לערוך מחקר מילות מפתח בו אתה אומר לנו מהם התחומים בהם תרצה להתקדם בגוגל ואנחנו נמצא את המילים הספציפיות אשר יש להן את הקשר החזק ביותר לתחום ומספר החיפושים הממוצע הגבוה ביותר. כלי עזר אשר גוגל מספקת לאתרים כחלק משירותי הפרסום שלה יכולים לתת לך מידע מדויק לגבי כמות החיפושים של מילים מסוימות, את תדירות החיפושים לאורך השנה ואת רמת התחרות בתחום. תוך שימוש בכל אלו אנו בקידום ישיר נבחר ביחד איתך את המילים האידיאליות בשבילך על מנת לפנות לכמה שיותר לקוחות.


ומה עושים עכשיו

לאחר מחקר מילות מפתח ובחירת מילים מתאימות לתחום עיסוקך כעת עלינו להתאים את אתרך לקידום בגוגל. התאמת האתר כוללת בתוכה בדרך כלל שינויים בתוכן המילולי שלו ושינויים במבנה האתר עצמו, כל זאת על מנת להתאים את האתר ככל שאפשר לאלגוריתם החיפוש העדכני של גוגל דבר הממנף את האתר בין שאר תוצאות החיפוש. כאשר האתר נבנה על ידי צוות קידום ישיר בדרך כלל הוא מותאם מלכתחילה לקידום בגוגל כך שלאחר בניית האתר והעלאתו לרשת ניתן ישר להתחיל לקדם.

העלאת האתר בגוגלבשלב זה אנו מתחילים את הקידום עצמו, באמצעות שיטות מבוססות שפיתחנו לאורך השנים ועדכנו עם השינויים החלים במנוע החיפוש של גוגל אנו מקדמים את אתרך למקומות ראשונים במילות המפתח שסוכם עליהן מראש. הקידום הינו תהליך שלוקח זמן אך קידום ישיר מתחייבת להוביל את לקוחותיה לדף ראשון בגוגל תוך מספר חודשים ספורים. אנו עובדים בהתאם לשינויים הקיימים באלגוריתם גוגל שמתעדכן כל הזמן בתוספות חדשות, האתרים שלנו עוברים שדרוגים לאחר כל עדכון כדי להבטיח את עתיד האתר במקומות הראשונים. 

ועכשיו סיימנו


 לאחר הגעת האתר לתוצאות חיפוש ראשונות בגוגל ללא המשך קידום הוא ייפול בחזרה לתוצאות חיפוש במיקומים רחוקים, ועל כן יש להמשיך בתהליך הקידום גם לאחר מכן. קידום זהו תהליך מתמשך שצריך להיעשות כדרך קבע, תמיד יש תחרות בשוק ואתרים אחרים יכולים לעקוף אותך אם תפסיק את הקידום. על מנת לשמור על מקומך בתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל קידום ישיר דואגת לקדם אותך באופן קבוע ולהגביר את הקצב כאשר התחרות עולה.


קידום ישיר - העסק שלך באינטרנט


בקידום ישיר אנו מתמחים ב- קידום אתרים בגוגל באמצעות שיטות מבוססות שפיתחנו לאורך השנים ועדכנו עם השינויים החלים במנוע החיפוש של גוגל. אנו מפעילים צוות מקצועי של מקדמות בעלות הכשרה שדואגות לבצע את עבודות הקידום התכניות. בנוסף לכך אנו עובדים עם מספר מומחים בתחום הקידום ודואגים תמיד להתעדכן, דבר הכרחי בתחום טכנולוגי ותחרותי זה. רוצים ללמוד איך לקדם את אתרכם? בקטגוריה לומדים קידום ישיר תוכלו למצוא שפע של מידע עדכני עם כל הדרכים הנכונות לקידום איכותי.מידע חיוני  לקידום בגוגל


דף הבית טלפון פייסבוק