למה כדאי לבנות אתרי וורדפרס ואיך זה עוזר בקידום שלהם ברשת?
למה כדאי לבנות אתרי וורדפרס ואיך זה עוזר בקידום שלהם ברשת?

המבינים בתחום השיווק ממליצים לבנות אתרי וורדפרס כיוון שגוגל מעדיף אותם על פני אחרים

כחלק ישיר עם ההתפתחות האינסופית של הטכנולוגיה בכל תחום שהוא, אין ספק שגם האלגוריתם של גוגל הולך ומשתכלל עם כל יום שעובר. הדבר הופך את המרדף של מקדמי האתרים אחר המיקומים הנחשקים בעמוד הראשון, לאתגר לא פשוט. ההמלצה שתוכלו לשמוע אצל מקדמי האתרים המקצועיים היא, בדרך כלל, אחת – רובם יגידו לכם שמוטב מלכתחילה לבנות אתרי וורדפרס עבור עסקים ולא להשתמש בפלטפורמות האחרות, כיוון שלמערכת הוורדפרס ישנם יתרונות ברורים המאפשרים לבעלי האתר לעצבו בהתאם לביצועים שלו, בנוסף לעובדה שהגוגל "אוהב" את המערכת הזו ומעדיף אותה על פני מערכות אחרות.

מה מייחד את המערכת ומדוע מומלץ לבנות אתרי וורדפרס?

 היתרון הגדול של מערכת וורדפרס היא היותה בעלת קוד פתוח, מה שמאפשר לבנות אתר שלמעשה ניתן לשנות אותו, ממש כל חלק שבו, באופן מיידי וללא בעיות. אתם לא צריכים "להתחתן" עם תצורת האתר הראשונית או התכנים שהכנסתם לתוכו בזמן הבנייה. עובדה זו מסייעת עבור קידום אתרי וורדפרס מכיוון שניתן לשלב בהם ביטויי מפתח ותכנים של seo, כמו גם להסיר אותם, בכל עת שהדבר נדרש. בחינת הביצועים של האתר ויחסי ההמרה שלו, מהווים פעולות שניתנות לביצוע תדיר וקבוע והן מסייעות לבעלי האתר להחליט על שינויים ושדרוגים. באופן כזה ניתן להגיע לאתר בעל ביצועים אופטימליים, כזה שיש לו תנועה גבוהה ומכירות גבוהות.


לאחר שהאתר כבר בנוי – מה עושים עכשיו? 

מעבר לעובדה שבנייה של אתר וורדפרס היא פשוטה למדי, חשוב להבין עד כמה קל ופשוט הוא ממשק הניהול שלה. למעשה, ניתן להגדיר מחדש כל אזור באתר, לרבות הגדרות של תמונות, פוסטים, סרטונים וכל תוכן באשר הוא. התקנה של תוספים על אתרי וורדפרס שהם ייעודיים עבור קידום אורגני, למשל תוסף yoast, מסייעים למציאת החוליות החלשות באתר, אשר מומלץ לשפר אותן – לפעמים מה שיעשה את ההבדל הוא תקציר הפוסט בראש העמוד. חשוב לבצע את הבדיקות של האתר באופן רציף, תדיר ולאורך זמן, זאת בכדי שניתן יהיה לבצע השוואות כל הזמן ולבדוק מה "עובד" ומה "לא עובד", עבור קהל הגולשים שנכנס אל האתר.

מה ניתן לעשות בכדי לשדרג את האתר ולשווק אותו בצורה המיטבית? 

מחקרים מראים כי חווית המשתמש היא הגורם מספר אחת לשהייה ממושכת של גולשים באתרי אינטרנט. בהתאמה ניתן להגיד, שכאשר החוויה של הגלישה איננה טובה, גדל הסיכוי לנטישת גולשים. אם כן, חשוב להשקיע את מרב המאמצים ביצירת אתר שנעים לגלוש בו, שמספק את המידע הרצוי בתוך זמן קצר ובאופן פשוט ונגיש, כזה שהגולשים ישמחו לבצע באמצעותו רכישה וגם לבחור בו שוב ושוב על פני המתחרים. באופן כזה, האתר יהפוך לדומיננטי מאוד מול אחרים, יעלה בסולם המיקומים ויוביל את בעליו לרווח משמעותי.

דף הבית טלפון פייסבוק