חשיבות אחסון האתר בקידום האתר

חשיבות אחסון האתר בקידום האתר

חשיבות אחסון האתר בקידום האתר
יש לך עסק בוודאי הבנת זה מכבר כי אדם שאין לו אתר, העסק שלו אינו קיים, לכן וודאי יש לך אתר בנוי ברשת האינטרנט, שכרת בונה אתרים מוסמך, שיבנה עבורך את האתר. הקפדת על חברת בניית אתרים איכותית, ועל מעצב אתרים שעיצב לך לוגו בעבור העסק, ובחר עבורך צבעים מתאימים שימשכו את עיניהם של הגולשים, אך דבר אחד לא לקחת בחשבון ולא מדובר על שלקחת חברה שמתמחה בבניית אתר בזול\ בניית אתרים איכותיים, היכן יאוכסן האתר שלך. ישנה חשיבות רבה להצלחת האתר ולאיכות הגלישה בו באחסון האתר, לכן זה נושא שאין לזלזל בו, ויש לתת עליו את הדעת. אחסון אתרים טוב חשוב בקידום של האתר שלך, ובהצלחה של העסק שלך.
כיצד אחסון האתר משפיע על קידום האתר
זמן העלאת האתר וזמן תגובה
גוגל בוט, הלא הוא הרובוט הסורק את אתרי הרשת, רובוט זה תפקידו לסרוק את כל האתרים ובדפי הרשת הנמצאים ברשת. אתר שזמן עלייתו ארוך או שהוא אינו עולה מהר, הגוגל בוט אינו רואה אותו בפעם הראשונה, ולכן הוא מבקר אותם לעיתים רחוקות. כתוצאה מכך הם מאבדים מהרלוונטיות, והחוזקה שלהם, וכך הם בעצם יורדים בתוצאות החיפוש.
לשני מונחים אלו זמן תגובת שרת וזמן העלאת אתר הינם חשובים מאד, במיוחד בנושא של קידום אתרים. הרלוונטיות של אתר נמדדת על פי חיפוש הגולשים במידה וגולש נתקל באתר שעלה לאט מידי ועזב אותו במהירות, גוגל יזהה את זאת במהירות ויורד את האתר האיטי בתוצאות החיפוש.
האמינות של גוגל
כאשר משתמשים בקידום הממומן של גוגל, גוגל בוחר את האתרים, ומעלה את הודעות על פי מילות מפתח מתאימות. הוא לא יציג אתר שעולה לאט או אתר, שלא עולה כלל, כי כך גוגל מאבד מהאמינות שלו והוא אינו רוצה בכך.
זמינות של שרת אחסון אתרים
עמידות של שרת אינטרנט זהו מושג המתאר את יכולת העמידות של שרת מסוים מפני נפילות או אתחול של המחשב. העמידות של שרת האינטרנט צריכה להיות באחוזים גבוהים. כיום ניתן להשיג שרתי אינטרנט בעמידות של 99% כאשר אתר אינו עולה מהר הוא בעצם מאבד מהאמינות שלו אצל גוגל ויורד בתוצאות החיפוש.
 
 
מיקום גאוגרפי
למיקום גאוגרפי של שרת אחסון אתרים ישנה חשיבות רבה בקידום האתר. בחירה לא נכונה בשרת אחסון אתרים עלולה לפגוע בקידום שלו אם האתר שלה פונה לקהל הישראלי תבחר שרת שנמצא בישראל, כך האתר יעלה מהר יותר ויוקדם במהירות על ידי גוגל. במידה ותבחר שרת בחוץ לארץ, האתר לא יעלה במהירות ותהיינה תקלות תקשורת.
לכן לאחסון אתרים ישנה חשיבות בקידום האתר אחסון אתרים טוב יגרום לעלייה מהירה בתוצאות החיפוש בגוגל, ובכך להבאת גולשים שיקנו מהמוצרים שבאתר.
המאמר מוגש מטעם חברת אחסון אתרים פלוס – המספקת השוואת מחירי אחסון אתרים
דף הבית טלפון פייסבוק