קידום ישיר- העסק שלך באינטרנט, בניית אתרים בהתאמה אישית
בניית אתרים
חברת קידום ישיר מתמחה כבר מזה שנים בבניית אתרים לבתי עסק ולאנשי מקצוע. אנו בקידום ישיר מעסיקים צוות מקצועי ומיומן בבניית אתרים ביניהם מתכנתים, מעצבים, כותבים ועורכים ברמה גבוהה בעלי השכלה והתמחות בתחום עיסוקם. בניית אתר זהו עניין הכרחי  בעידן הטכנולוגי של ימינו, לכל עסק או בעל מקצוע דרוש אתר דרכו יהיה ניתן להציג את השיגיו בתחום ולמשוך אליו קהל לקוחות חדש שאליו הוא לא נחשף קודם.

תכנון ועיצוב נכון של האתר:

תכנון ועיצוב האתר הם מרכיבים אלמנטריים בבניית אתרים כיוון שעל האתר להיות בנוי בצורה בה הוא יוכל לפנות אל קהל לקוחות אליו העסק או איש המקצוע שואפים להגיע. אנו בחברת קידום ישיר נתכנן ביחד איתך את האתר, באמצעות הידע שלנו בתחום בניית אתרים והניסיון שלך בתחום בו אתה עוסק נוכל לתכנן אתר איכותי וברור הפונה לקהל הלקוחות אליו אתה מכוון. למרות שרבות מחברות בניית אתרים ממזערים בחשיבות עיצוב האתר, אנו בקידום ישיר שמים על כך דגש  רב בשל העובדה שאסתטיקה ושימוש נכון בגלגל הצבעים עשוי להשפיע על החלטת הלקוח ולגרום לו לראות עסק כיותר מקצועי ורציני.

מילוי תוכן האתר:

אחד משרותינו הרבים בבניית אתרים הוא מילוי האתר שלך בתוכן ענייני ומקצועי על פי צורכי העסק או המקצוע שלך, או במילים פשוטות יותר תמלול האתר. בקידום ישיר מועסקים מטובי הכותבים והעורכים אשר כשוריהם מגובים בהשכלה אותה רכשו ופרי עבודתם אשר עומד בסטנדרטים גבוהים ביותר. כל דף תוכן באתר עובר מסלול שמתחיל בהעלאת הרעיון ומסתיים רק לאחר עריכה מקצועית שבסיומה בדיקה המאשרת את הכנסתו לאתר, כל זאת נעשה בזמן קצר ככל האפשר על מנת להעלות את האתר לרשת כמה שיותר מהר.

תחזוקה שוטפת של האתר:

באתר כמו בכל תוכנה ממוחשבת יש צורך לפעמים בשינויים, בין אם מדובר בבאג שצץ באתר, בפריט מידע לא רלוונטי שיש להסיר או במידע חדש שהכרחי להוסיף לאתר. על פי כל אלו יש צורך בתחזוקה שוטפת של האתר על מנת לעדכן אותו ולמנוע או לפתור בו בעיות. אנו בחרת קידום ישיר לא מסיימים את עבודתנו לאחר בניית האתר, אנו ממשיכים בתחזוקה שוטפת של האתר ומספקים שירות של החזקת דומיין(הכתובת ברשת עליה רשום האתר), פתרון תקלות באתר כגון באגים שצצו ועדכון התמלול של תוכן האתר.

קידום האתר:

על מנת למנף את האתר במנועי החיפוש וברשתות החברתיות יש צורך בקידום האתר, רק בצורה כזו תוכל להיחשף לקהל לקוחות רחב אליו ברצונך לפנות. בקידום ישיר אנו עוסקים בקידום אתרים בגוגל ובשאר מנועי החיפוש המוכרים (yahoo!, Bing, Ask, AOL), בפתיחת חשבונות ברשתות חברתיות ושיווק אתרים באמצעותן.

ניהול מוניטין:

לעיתים לקוחות בעלי אתר פונים לקידום ישיר על מנת להסיר תוכן שיקרי או פוגעני עליו מרחבי הרשת אם ניתן או ממנועי החיפוש. דבר שכזה יכול להתחולל במצב בו עסק או בעל מקצוע עם שם הזהה לשל הלקוח עובר על החוק או אשם במתן שירות לקוי ועל כן מנוע החיפוש עלול להציג אתרים בהם מופץ מידע זה לגביי הלקוח.
בנוסף לכך יכול להיות  שאתר אחר משתמש בשם הלקוח בצורה לא חוקית ומפרסם בו תוכן שקרי או פוגעני, במקרה כזה בדרך- כלל פניה אל בעל האתר או האחראי על תחזוקת האתר יכולה לפתור את הבעיה במקרים יותר חמורים ניתן להגיש בקשה למנועי החיפוש להסיר אתר זה מרשימותיו או אף לפנות בהליכים משפטיים נגדו.

קידום ישיר

 
חברת קידום ישיר מתחייבת לבניית אתר איכותי, הפונה לקהל לקוחותיך ודואגת לכך שתהייה בקדמתפיתוחים טכנולוגיים שיווקיים. אנו נבנה לך אתר ענייני ומרשים באמצעות הצוות אותו הרכבנו במרוצת השנים, תן לנו הזדמנות ואנחנו נוביל אותך לפסגה.

דף הבית טלפון פייסבוק