איך הפכה וורדפרס למערכת הפופולארית בעולם לבניית אתרים?

איך הפכה וורדפרס למערכת הפופולארית בעולם לבניית אתרים?

אין כל פלא שמעל 30% מהאתרים ברחבי העולם נוצרים באמצעות השימוש בפלטפורמת וורדפרס. אחרי הכול, מדובר במערכת ששינתה לחלוטין את כללי המשחק בכל מה שקשור לעיצוב אתרים. הפלטפורמה המנוהלת במערכת קוד פתוח, מאפשרת לכל בעל אתר לעצב את הדפים שלו בהתאמה אישית גבוהה ותוך שימוש בתבניות מוכנות, אך גמישות שיענו על כל הצרכים שלו בקלות שימוש שטרם הייתה עד כה. מעיצוב דף נחיתה מזמין ויעיל, כרטיס ביקור אלקטרוני פשוט ועד להקמת אתר ענק ומפורט מלא בפונקציות מתקדמות לרכישה, התקשרות וצריכת תוכן – וורדפרס היא המערכת המושלמת לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלך.

עבודה מול מינימום גורמים

בעוד שבעבר היה עליך לרכוש שטח אחסון מחברה המספקת דומיינים, לפנות לבונה אתרים המתמחה בשפות התכנות להקמת אתרים ברמה גבוהה ומעצבים גרפיים שיסייעו לך בקוסמטיקה של האתר, כיום אין עוד צורך להתפזר לכל הכיוונים. ניתן באמצעות קצת סובלנות ותושייה לקבל את כל השירותים האלה וללמוד כיצד לבצע אותם בעצמך תחת קורת גג דיגיטלית אחת. במובן הזה, בניית אתרי וורדפרס בסיסיים היא משימה שכל אחד יכול לבצע.  

פלטפורמה ידידותית למשתמש

את כל העמודים והפוסטים החדשים שלך באתר, ניתן לנהל ולארגן עד לרזולוציות הקטנות ביותר דרך לוח הבקרה החכם של וורדפרס. באמצעותו ניתן לשלב תכונות מתקדמות, ווידג'טים, הטמעת מערכות אחרות ושילובן באתר. את כל הפעולות האלו ניתן לבצע בלי כל ידע מוקדם בהקמת אתרים ודרך ממשק אינטואיטיבי וקל ללמידה בדיוק כמו ניהול תיבת הדוא"ל שלך.

אופטימלית לקידום אורגני

המערכת לומדת בכל עת מה הדרישות העדכניות ביותר של גוגל ומנועי החיפוש האחרים ועל פי אילו קריטריונים הם מדרגים אתרים כדי לאפשר לך לקדם את האתר שלך בצורה היעילה ביותר. המערכת מספקת לבעלי האתרים כלים מתקדמים לקידום אורגני יעיל ומתאימה את עצמה לבוטים של גוגל המשתכללים באופן תדיר. היכולת לתייג ולהכניס מילות מפתח מומלצות המתעדכנים בזמן אמת לתכנים שלך, מספקת לך יתרון רב בכל הקשור לקידום האתר. כך בניית אתרי וורדפרס לא רק קלה לשימוש, היא גם מסייעת לך להמשיך ולקדם את עצמך כל הזמן.

תבניות עיצוב מוכנות

ניתן להקים אתרים יפהפיים על ידי מגוון תבניות העיצוב המוכנות שניתן פשוט לבחור ולעצב באמצעותן את האתר. התבניות גמישות מאוד וניתן להתאימן אישית לצרכיך המגוונים ולבנות אתר מושך, מזמין ונעים וויזואלית. בלחיצת כפתור אחת, ניתן כל תקופה לשנות את עיצוב האתר ולערוך בו שינויים שיכניסו בו רוח של התחדשות, בלי צורך בתשלומים גבוהים למעצבים גרפיים וללא בזבוז זמן, כוחות ומשאבים.
​​​​​​​

עדכונים שוטפים

מכיוון שמדובר במערכת קוד פתוח, איננו מקבלים סט כלים סטטי. המערכת כל הזמן מתעדכנת ומוסיפה עוד תוספים, כפתורים, תכונות מיוחדות, תבניות עיצוב ועוד שיפורים רבים. כמו כן, עומדת לרשותך קהילת משתמשים המשתפת גם היא שיפורים ותוספים מעולים לבניית אתרי וורדפרס.
 


 

דף הבית טלפון פייסבוק