אודות
אודותינו

 


מחפש איך לפנות לקהל לקוחות חדש?  נמאס לך להסתמך על פרסום מפה לאוזן?  או מפרסום של פליירים ועיתונים שכל הזמן זורקים לפח?  מחפש משהו חדשני שיפנה לקהל לקוחות רחב?
 
אם כן קידום ישיר יכולה להוביל אותך לשם, ומהר! אל תהסס, תתקשר אלינו עוד היום ונשמח להרכיב תכנית עסקית לקידום העסק שלך באמצעות האינטרנט.
 
קידום ישיר הינה חברה לבנייה וקידום אתרים המעניקה פתרונות שיווק מתקדמים באינטרנט. במשך כל שנות פעילותה, החברה גיבשה ידע מקצועי ומעמיק בתחום הקידום והשינויים החלים בו. קידום ישיר משתמשת בכלים מקצועיים ובצוות המיומן על מנת להביא את לקוחותיה למיקומים גבוהים בביטויים עם היענות לקוחות גבוהה.
 
קידום ישיר פועלת בתחומים הבאים:  • בניית אתרים
  • קידום אורגני בגוגל
  • פתיחת קמפיין ממומן בגוגל
  • פתיחת קמפיין ממומן בפייסבוק
  • יעוץ ואופטימיזציה לאתר קיים

קידום ישיר קמה כמענה לצורך חדש שהתעורר בקרב בעלי עסקים ואנשי מקצוע בארץ בשנים האחרונות. ידוע לכל שהשוק רווי בתחרות ומי שלא מתקדם עם שיטות השיווק פשוט נשאר מאחור. יש צורך מתמיד בלהתעדכן וללמוד כל פעם את השוק מחדש.

סוד הקסם אם כך, הוא קידום אתרים באינטרנט. היום הוא כבר בשיא כוחו, תחום עצום שמאחד בתוכו קידום ממנועי החיפוש ועד למדיה החברתית בכל צורותיה השונות. בקידום שיווקי באינטרנט אנו רואים לא רק עבודה אלא סוג של שליחות, לעזור לבעלי עסק ואנשי מקצוע לחשוף את עצמם לקהל לקוחות רחב, להמשיך להתפרנס בכבוד ואף לשאת רווחים רבים.
 
אם אתה רוצה גם לטעום מסוד ההצלחה, תן לנו, לצוות המקצועי של קידום ישיר להוביל אותך לפסגה. שיטות הקידום שלנו מוכחות ועובדות, אם תרצה כל אחד מלקוחותינו ישמח לספר לך עליהן ולהמליץ.


קידום ישיר מובילה אותך לפסגה

אלירן זוהר חן מנכ"ל קידום ישיר 

מומחה  SEO ושיווק דיגיטלי
בין לקוחותינו
הונדה רכבים ואופנועים
סאגה ניהול פרויקטים
משרד עו"ד אבי נימצוביץ
קידוחי טיב - כלונסאות
דף הבית טלפון פייסבוק